Search

6 корисних порад, як вибрати геймерські навушники

Геймерам нерідко доводиться стикатися з ситуацією, коли їхнє захоплення викликає невдоволення оточуючих: мало хто згоден терпіти різкі звуки, якими рясніють сучасні шутери. Звідси — часті сімейні сварки з не завжди приємними наслідками.

Між тим існує дієвий спосіб, як попередити виникнення таких ситуацій. Це — використання ігрових навушників, головною відмінністю яких від звичайних є наявність мікрофона. Пропонуємо вашій увазі декілька рекомендацій по вибору хорошої геймерської гарнітури.

Комфорт

Якщо обставини змушують вас користуватися навушниками протягом багатьох годин поспіль, то головне, щоб у них було зручно. Тому вибирати потрібно гаджет із м’яким оголов’ям, причому бажано, щоб воно було регульованим.

Чаші мають повністю покривати вушну раковину, але не давити на неї. У незручних навушниках ви не тільки будете відчувати біль, це майже напевне призведе до зниження вашої ігрової вправності та негативним чином позначиться на точності стрільби чи швидкості реакції.

Звукоізоляція

Гарна звукоізоляція — це не тільки спокій оточуючих, це і підвищення ігрових показників, де важливо чути найтихіші шурхоти. Кращими в цьому сенсі є моделі з функцією шумозаглушення: вони повністю ізолюють вас від будь-якого зовнішнього звукового фону.

Один важливий момент: якщо геймер носить окуляри, бажано, щоб гарнітура була виготовлена з використанням велюра чи подібного м’якого матеріалу, інакше є ризик втратити частину басів.

Якість складання

Тут все просто: вибирайте гарнітури з металевою рамою, а ще краще — з повністю металевим скелетом. Вони прослужать значно довше пластикових. Якщо ж такої можливості немає, звертайте увагу на навушники з міцним пластиком, конструкція яких передбачає можливість налаштувань.

Мікрофон

Зазвичай на його характеристики звертають увагу в останню чергу, і це неправильно. У сучасних мережевих іграх якість мікрофона надзвичайно важлива. У будь-якому разі вибирайте ігрові навушники, у яких можна змінювати позицію мікрофона: буває, що його зрушення на декілька міліметрів значно покращує сприйняття звуку партнерами по команді.

Об’ємний звук

Якщо в ігрових навушниках з кожної сторони присутні по декілька динаміків, це дасть вам перевагу над суперниками: ви зможете більш точно та швидко визначати напрям звуків (наприклад, кроків ворога). Мінімум тут — стереозвук, гарнітура з монозвучанням для ігор непридатна.

Зовнішній вигляд

Фактор, який не впливає на ігровий процес, але це питання престижу. Якщо ви граєте виключно вдома, не витрачайте зайві гроші на гарнітуру, яка виглядає, як космічний корабель прибульців.

Проте для кіберспортсменів чи тих, хто часто грає в ігрових клубах, дизайн навушників має значення. І саме геймерські моделі в повній мірі відповідають таким запитам.

Ми навмисно не згадали про вартість, бо впевнені: навіть прислухаючись до наших порад, ви будете мати змогу вибрати модель навушників, яка вписується в виділений на ці цілі бюджет.
Добавить комментарий